aboutus

Chengdu Met-ceramic Advanced Materials Co.,ltd

Chengdu Met-ceramic Advanced Materials Co.,ltd Chengdu Met-ceramic Advanced Materials Co.,ltd Chengdu Met-ceramic Advanced Materials Co.,ltd
1 2 3
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Metcera
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 10000000-15000000
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
Giriş

Göksel Krallık Sichuan Eyaletinde Titanyum kaynağında bol bulunan Chengdu Metcera, kendisini daha etkili ve verimli bir şekilde Ti (C, N) Sermet malzeme ve çok yönlü metal işleme araçlarına daha fazla fiyat avantajı ve en iyi kalitede sunmaya adayan yenilikçi bir üreticidir. de. En gelişmiş ekipman, yüksek nitelikli personel ve elde ettiğimiz en son teknoloji ile firmamız sadece Çin'deki en büyük metal kesme ve işleme aletleri üreticileri arasında değil, aynı zamanda küresel pazara aktif olarak girdi.


Hassas bir tam çizgi Cermet metal işleme aletleri tedarikçisi olan Met-Cera, sermet uçları, frezeler, boşluklar, çubuklar, plakalar, aşınma parçaları, korozyona dayanıklı parçalar ve çok sayıda konvansiyonel olmayan kesme aleti dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinin üreticisidir. otomobil, tıbbi, kalıp, petrol, ağaç işleme, 3C ve diğer birçok sanayi de dahil olmak üzere metal kesme uygulamasının birçok alanını kapsayan.

Geçmiş

2012 - Kuruluş

2013 - Üretimde fabrika

2014 - Ciro iki katına çıktı

2015 - Sınıf performansı birinci sınıf markalara ulaştı

2016 - Bağımsız Ar-Ge departmanı kuruldu

2017 - Çin'in en büyük üreticisi oldu

2018 - 60.000 m2 alan ile yeni fabrika inşaatı başladı

2019 - Ciro, piyasadaki diğer tüm fabrikaların toplamını kapsar

Hizmet

Ti (C, N) bazlı sermet, sadece metallerin tokluk, yüksek ısı iletkenliği ve iyi ısı stabilitesi özelliklerine sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda seramiklerin yüksek sertlik, yüksek kırmızı sertlik ve korozyon direnci özelliklerine de sahip yeni ve ileriye dönük bir malzemedir. . Sermet'in eşsiz fiziksel ve kimyasal özellikleri, özel kesme aletleri, aşınma parçaları ve korozyona dirençli parçaların üretiminde umut vericidir.


Sermet'in avantajları:


1. yüksek kaliteli yüzey iş parçası üzerinde bitirme ve yarı- bitirme. Taşlama yerine tornalama / frezeleme yapılabilir;


2. Yüksek oksidasyon direnci - Kuru kesimde yüksek kırmızı sertlik ve Yüksek kesme hızı (Çevre dostu);


3. Yüksek kimyasal kararlılık - Hiçbir yerleşik kenar (iş parçası ve kesme kenarı arasında hiçbir kimyasal etkileşim);


4. Düşük yoğunluklu - Düşük maliyetli, hafif çalışma; Düşük kesme kuvveti - Düşük gürültülü işleme;


5. Doğal kaynak avantajı - daha az W & Co (Stratejik rezerv kaynakları) gereklidir. Uzun vadede hammaddelerin elde edilmesi daha kolaydır.

Ekibimiz

120 Personel

5 Profesör

7 Doktor

20 Mühendis

24 Patent

1. Ölçek

İletişim bilgileri